Ułatwienia dostępu

^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

PIELGRZYMKA RODZINY SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II DO CZĘSTOCHOWY

 

12 października, jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Pielgrzymce Rodziny Szkół im. św. Jana Pawła II na Jasnej Górze. W tym roku pod szczytem jasnogórskim zgromadziło się blisko 7 tys. uczniów, a ołtarz otoczyło 130 pocztów sztandarowych. Pod opieką ks. Czarka i katechetów uczniowie naszej szkoły modlili się przed cudownym wizerunkiem Matki Bożej, zwiedzili muzeum, wzięli udział w koncercie Magdy Anioł. Zwieńczeniem była uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem opiekuna duchowego szkół imienia św. Jana Pawła II, biskupa radomskiego Marka Solarczyka.

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2023. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.