Ułatwienia dostępu

^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

BAL KARNAWAŁOWY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

W dniu 25.01.2024 r. odbył się w świetlicy Bal Karnawałowy.  Była zabawa przy muzyce i słodki poczęstunek. Dzieciom podobała się ta forma spędzania czasu w świetlicy. 

KONKURS "ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA"

 

W dniach 5-13.XII 2023 roku trwał w świetlicy konkurs plastyczny „Święta Bożego Narodzenia”. Jak zawsze na naszych najmłodszych uczniów można było liczyć, wykonali piękne prace.

Nagrodzeni uczniowie:

Kategoria klas pierwszych:

I miejsce – H. Klepaczka IB

II miejsce – A. Krakowiak IB

III miejsce –A. Jakubiak ID

Kategoria klas drugich:

I miejsce – Sz. Czechowski IIB

II miejsce – K. Połeć IIC

III miejsce – H. Maszkowska IIE
                    M .Zabost II E

Kategoria klas trzecich:

I miejsce – A. Tendaj IIIF
                    L. Czechowska III B

II miejsce – Sz. Krakowaiak III E

III miejsce – H. WróbelIII F

 

KONKURS PLASTYCZNY "MIŚ - MÓJ PRZYJACIEL"

22 listopada 2023 roku rozstrzygnięto w świetlicy konkurs plastyczny „MIŚ – mój przyjaciel”. Prace zostały wykonane różnymi technikami . Nagrody otrzymało 23 uczestników. 

Kategoria klas pierwszych: 

I miejsce – M. Kielan – I e 

II miejsce – I. Śliwa – I c 

                   B. Zielonko – I a

                   A. Puchalska – I c

III miejsce – H. Wnuk – I b 

                    A. Mazur – I d 

                    B.M. Mirowska – I d 

Wyróżnienia: 

                 J. Szymajda – I c 

                 J. Hajduk – I d

Kategoria klas drugich: 

I miejsce – M. Fabiszewska – II a 

II miejsce – Z. Kalkowska – II e 

                   N. Karchier – II b

III miejsce – J. Dudek – II d

                     L. Marcinowski – II d

                     M.Rutkowska – II d

 Kategoria klas trzecich: 

I miejsce – M. Kielan – III e 

                  Z. Blus – III e

II miejsce – A. Tendaj – III f 

                   N. Dziuda - III a 

III miejsce – Sz. Krakowiak – III e 

                     P. Krawczyk – III e

                    P.Chwałek – III d

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2024. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.